5% korting op je vakantie met TUI

Je voeten in het zand, een frisse duik voor het ontbijt, een verfrissende boswandeling of bergafdaling en de dag afsluiten met een drankje terwijl je de zon onder ziet gaan. Met TUI ga je ontspannen op vakantie. LET OP: Dit voordeel is nog geldig t/m 31 december 2021, maar loopt daarna af.

Jouw voordeel

Als FNV-lid boek je met extra korting een:

 • Zonvakantie, eventueel met huurauto
 • Stedentrip
 • Autovakantie
 • Weekendje weg
 • Rondreis
 • Zee- of riviercruise
 • Busreis
 • Fiets- of wandelvakantie

Wil je meer informatie over dit voordeel, over de vakanties, of wil je een vakantie boeken? Ga naar een van de TUI winkels. De reisbureaumedewerkers helpen je graag verder om een vakantie te vinden die aan jouw wensen voldoet. 

Op deze pagina vind je de laatste informatie vanuit KRAS en TUI over de huidige situatie.

 

Let op: dit voordeel loopt binnenkort af

Na een jarenlange samenwerking zal het voordeel bij TUI (voorheen KRAS) aan het eind van dit jaar aflopen. De reden hiervan is dat TUI Fly de FNV niet erkent als vakbond voor cabinepersoneel. Dit houdt in dat wij de belangen van de FNV-leden die voor TUI fly werkzaam zijn, niet kunnen behartigen. De belangenbehartiging van onze leden staat boven het aanbieden van (vakantie)voordeel voor onze leden. Daarom hebben we besloten om de samenwerking met TUI t.b.v. Ledenvoordeel FNV per 1 januari 2022 te beëindigen.

Dit betekent dat je nog t/m 31 december 2021 gebruik kunt maken van het voordeel bij TUI. Vanaf 1 januari 2022 is het voordeel voor FNV-leden niet meer geldig.

De komende periode gaan we op zoek naar een mogelijk alternatief voor het voordeel bij TUI. Ondertussen kan je natuurlijk ook gebruik maken van het doorlopende voordeel bij Center Parcs.

voor onze Nieuwsbrief en Partnermails

KRAS IS TUI GEWORDEN

Wellicht had je al gehoord dat alle reizen en vakanties van KRAS over zijn gegaan naar TUI. Dat betekent dat er in de geen reizen en vakanties meer aangeboden zullen worden onder de naam KRAS. Toch nemen ze geen afscheid van deze mooie reizen. En ook de mensen achter de schermen bij KRAS blijven met veel aandacht en liefde de reizen verzorgen. Alleen dan nu onder de naam TUI. 

Voor jou als FNV-lid betekent dit dat je nu gebruik kan maken van dit voordeel bij TUI. Dit voordeel zal uitsluitend verkrijgbaar zijn bij de TUI reisbureaus en niet meer via de website.

Voorwaarden
 • Het voordeel is geldig van 1 januari t/m 31 december 2021. Deze geldigheidstermijn zal ook niet worden verlengd.
 • Het voordeel bedraagt maximaal € 250,- per boeking.
 • Het voordeel geldt alleen als het FNV-lid hoofdboeker is van de reis en zelf ook mee op reis gaat.
 • Het voordeel is niet van toepassing op reeds gemaakte boekingen.
 • Het voordeel is niet geldig op losse vliegtickets van TUI.
 • Het voordeel is van toepassing op de netto reissom exclusief toeslagen, reserveringskosten en Calamiteitenfonds.
 • Het voordeel is niet geldig in combinatie met andere kortingen of acties van TUI / KRAS.
 • Het voordeel is niet geldig als een boeking wordt gemaakt via de website van TUI / KRAS.
 • Het voordeel is niet geldig op TUIVillas, TUI België, TUI Duitsland, Center Parcs, Beleef Reizen of alle extra services van TUI.